Search

Rodowe osady

 

 

O logiko Boskich dążeń, pomóż zbudować

jaśniejsze połączenie słów.

 

Zdrowia twoim jasnym myślom życzę.

 

Do wszystkich, którzy czytali książki Anastazji

oraz do tych wszystkich, którzy jeszcze ich nie czytali

ale chcą naprawdę odmienić swoje życie.

Witajcie kochani

do tych, którzy pragną stworzyć swoje twórcze życie w miłości by można było nazwać życiem

w Boskim Raju na Ziemi.

Wielu z nas czytało książki Megre ,,Anastazja", śledząc transformację Jego świadomości i zmianę myślenia, które zaistniały dzięki obcowaniu z przyrodą i Anastazją. Treści kolejnych książek transformują również naszą świadomość prowadząc ku wolności umysłu –spokojnych twórczych myśli. Treści książek odbierane są przez każdego czytelnika na jego poziomie świadomości.

Niektórzy odrzucają je, wyrażając swe zirytowanie i niechęć inni zasypiają czytając, inni są zachwyceni, ale wielu jest też takich ludzi, którzy nie wiedzą nawet o tym, że takie książki istnieją.

Ci, co czytają kilkakrotnie te książki wiedzą, że za każdym razem odbierają treści książek inaczej, a więc na innym poziomie świadomości. Jeśli chcemy jakiś sposób dążyć do porównań, to może to być wchodzenie na kolejne piętro wieżowca. Kolejne książki lub powtórne ich czytanie to zdobywanie kolejnych pięter. Od ciebie zależy, na którym piętrze się zatrzymasz i to czy zdobędziesz szczyt, zależy również tylko od ciebie.

Mocą, która osiągasz wolność od iluzji są twoje myśli gdyż myśl jest żywa i twoje myśli tworzą twoją rzeczywistość. Myśli, które utrzymujemy tworzą obrazy. I te obrazy stają się realne.

Jeśli zmienisz swoje myśli to i zmienisz swoje życie. Myśl, bowiem została dana ludziom, by tworzyli doskonałość. Bowiem myśl, nie zna kresu. Myśl człowieka to energia, której nic nie dorównuje w całej przestrzeni wszechświata, myślą Stwarzasz. Stwarzając wypełniasz swoje boskie przeznaczenie.

Czy to jest łatwe zapytasz?

A czy osiąganie szczytu nie wymaga wysiłku? Im bardziej się zaangażujesz tym szybciej osiągniesz szczyt. Wszystko zależy od Ciebie, wszystko zależy, od tego, jakie myśli wybierasz.

Wszyscy, którzy uczyli jak zapanować nad myślami uczyli się obrazowości doskonale wiedzą, że osiągnięcie celu, który nazywamy sukcesem było uzależnione od zaangażowania. Nauka obrazowości to najważniejsza nauka dla człowieka. Nauka ta pozwala przyspieszyć myśli i myśleć obrazami. Emocje i uczucia wielokrotnie przyspieszają myśli.

Wyzwolona energia myśli ma zdolność tworzenia obrazów, przenikania w obrazy, wnikania w każdą rzeczywistość. Trzeba myślą objąć cały kosmos, przeniknąć mikroświat i stworzyć niewidzialne żywe substancje.

Pamiętaj ważna jest CZYSTOŚĆ intencji.

Nie ten człowiek jest biedny, który nie ma pieniędzy tylko ten,

który nie ma marzeń a ludzie mają zdolność Boga, aby urzeczywistniać swoje marzenia. Kiedy obraz twojego marzenia zetknie się z myślą Boga, otworzą się drzwi do ,,raju,,. Życia w Bogu z Bogiem.

Uznaj, że jesteś w stanie się zmienić i że chcesz zmienić swoje życie, myślą stwórz nowy obraz swego życia.

Niech ten nowy obraz ożyje radością i niech przyjmie je z zachwytem twoje serce.

Należy zacząć żyć swoim marzeniem, nauczyć się odczuwać sercem i zechcieć Stworzyć swoje nowe życie, życie w harmonii i spokoju.

Raj na ziemi to własna rodzina wasz hektar ziemi i a na niej przestrzeń miłości stworzona ludzkimi rękami na obraz boski. Stwarzając przestrzeń miłości zrozumiesz Boskie marzenie, bo myśl tworzy rzeczy materialne. Bogiem Ojcem jest siła właściwego i bezpośredniego myślenia człowieka zmieniająca wszelkie warunki. Najważniejsze jest pragnienie Boga w człowieku. A życie w Bogu to życie w harmonii i spokoju nie tylko z ludźmi, ale i zwierzętami, przyrodą ze wszystkim, co nas otacza.

Tworzenie a nie dzielenie, radość, spokój współistnienie we współtworzeniu. Tylko czyste pragnienia zgodnie z marzeniem Boga, są w stanie włączyć dążenia człowieka w ten lub inny program. Im bardziej precyzyjny i istotny jest cel, dla dobra, tym więcej jasnych sił będzie przywołanych do jego osiągnięcia.

Aby stworzyć swój dom, raj na ziemi, przywołaj swoją myśl, duszę i marzenie. Wszystkie mądrości wszechświata istnieją w każdej ludzkiej duszy od momentu stworzenia. Uwierz w to, że kiedy Dusza dąży do czegoś w marzeniu to na pewno wszystko w życiu się zmieni.

Większość ludzi na ziemi przyjęła wzorce życia według przodków przemieniła się w niewolników pracując za pensję realizując czyjeś pomysły i pracują, jako ,,niewolnicy,,. Gdy człowiek myśli, że inni są lepsi i dopuszcza do siebie myśl, że nie jest doskonałym stworzeniem, i kiedy zaczyna wierzyć, że inne istoty(szef, małżonek, rodzic, guru lub istoty innych cywilizacji) są od niego rozumniejsze niż on, staje się niewolnikiem i to on sam żywi je energią swoich myśli.

Gdy wiele chaotycznych podobnych myśli ulega skupieniu wówczas myśli walczą i wtedy człowiek sam tworzy swego demona. Myślisz, że zło, bieda choroby to twoje przeznaczenie – nie -Zmień swoje przeznaczenie, zmień piekło na niebo.

Możesz odzyskać swoje poczucie bezpieczeństwa obcując z przyrodą. Tylko uczucie bezpieczeństwa daje możliwość innego odbioru informacji. A więc szczęście, dobro i wszelkie powodzenie zależy od naszych myśli - zło, bieda i niepowodzenie zależy również od naszych myśli.

To takie proste. Tylko myśli - albo aż myśli.

Czego więc trzeba się nauczyć? –zapanować nad myślami a kiedy to uczynimy – znacząc Stwarzać swoją Nową rzeczywistość. To takie proste. Czy jest na to sprawdzony sposób – dla mnie jest – bardzo wiele zmieniłam w swoim życiu stosując modlitwę i skupienie wewnątrz siebie skupiając się na sercu duszy.

Potrzeba odwagi do zmian i wytrwałości w zapanowaniu nad chaosem myśli.

Potrzebna jest wiedza - ale czytając przekazy Władymira, Anastazja przekazuje nam wszelka wiedzę. Teraz masz los w swoich rękach a właściwie w swoich myślach.

Mało tego - ,,Raj na Ziemi,, został już Stworzony i zawisł w przestrzeni nieba. Czeka na ciebie byś JE wziął sprowadził je z nieba na ziemię. Została przywrócona ludziom możliwość życia w harmonii i spokoju w poszanowaniu wszelkiego życia taki stan świadomości nazywam rajem, a ten raj, gdy zaistnieje w myślach twoich, zmaterializuje się na ziemi.

Bóg to ŻYCIE.

Wielu myśli, że chce zmian. Kiedy poszukujemy to tylko chcemy. A to trzeba być, aby stwarzać. Stworzenie własnego Raju na ziemi należy uczynić celem swego życia.

Szczęście człowieka istnieje w jego wnętrzu i czeka na zjednoczenie w punkcie naszej świadomości, gdzie wszystko współgra w harmonii.

Gdy całą wiedzę i mądrość odtworzysz w sobie wtedy wyzwolisz swój umysł uwięziony w świecie iluzji. Gdy zewnętrze stanie się wewnętrznym, zniknie podział, zaistniejesz w ISTNIENIU.

Prawdziwy człowiek może urodzić dopiero wtedy, kiedy w jego stworzeniu będą uczestniczyć, dane jedynie człowiekowi energia i uczucia; miłość, zdolność widzenia przyszłości oraz świadomość tego, co stwarza. Wtedy nie będziesz poszukiwać a Stwarzać. Wtedy to, w twoim życiu Bóg - Stwórca będzie kochającym cię Ojcem i twoim najbliższym Przyjacielem a nie kimś nierealnym gdzieś w niebie.

Od czego zacząć? Uwolnij samego siebie spod kontroli innych.

Życie bez prawdy bożej, w fałszywych myślo - kształtach jest podobne do hipnotycznego snu. Gramy różne role w teatrze fałszywego ducha.

Udajemy miłość gdyż nie wiemy, czym jest MIŁOŚĆ.

Obejrzyj swoje życie i siebie samego dziś i opisz dzisiejszy stan i to, czego nie chcesz. Następnie zbuduj nowy obraz swego życia i opisz nowe życie dokładnie takim, jakim chcesz, aby było, im więcej szczegółów opiszesz tym lepiej.

Musisz poznać swoje błędy myślowe, które wziąłeś w spadku od przodków i zdecydować czy dalej chcesz grać te różne role – czy chcesz ZACZĄĆ ŻYĆ.

Cel twego życia musi być zgodny z celami wszechświata.

Jaki to cel?

- czego pragniesz?- a Bóg odpowiedział –

wspólnego tworzenia, którego widok sprawia wszystkim radość.

Niech na Ziemi panuje dobro.

Ziemia powstała, jako Boskie stworzenie.

Życie na Ziemi stworzyła ENERGIA BOSKIEGO MARZENIA.

Najważniejsze jest, aby poznać jak być szczęśliwym.

Określ, co dla ciebie jest szczęściem, co czyni Cie szczęśliwym?

Jakie myśli dają Ci spokój, czy istniejesz bez myśli? gdyż tylko spokój w głowie można nazwać szczęściem. Kiedy w Twojej świadomości jest spokój świat jest inny dla Ciebie.

Świat jest na, zewnątrz ale Ty jesteś wewnątrz, to, co wydarza się w świecie zewnętrznym nie burzy Twego spokoju, jesteś jak spokojna tafla jeziora skapana w cieple promieni słonecznych,

choć nad jeziorem szaleje burza.

Swoją rzeczywistość należy określić sobą, to znaczy pokazać życiem JEDNOŚĆ na wszystkich poziomach. Tylko ty możesz przerzucić most nad przepaścią i przejść ze starego do Nowego Świata. Pytasz gdzie twoja Ojczyzna? – dusza ci podpowie, że twoja Ojczyzna jest w tobie, a ty zmaterializuj ją na ziemi na wieki całe.

Wszystkie apokaliptyczne przepowiednie są już nie aktualne i katastrofy na skalę planetarną nie będzie, jej termin minął. Teraz, kiedy zaczęła się NOWA ERA budzenia świadomości każdy powinien uświadomić sobie swoje przeznaczenie, sens swojego życia i zrozumieć, na czym polegał błąd jego, jako jednostki i błąd nasz wszystkich. Wszyscy pomagając sobie wzajemnie muszą prześledzić wstecz cała historię i określić ten błąd. Dopiero wtedy nastąpi era szczęśliwego życia na Ziemi. Taka, jakiej jeszcze nie było w dziejach planety. Cały wszechświat czeka na nią z zapartym tchem i wielka nadzieją. Wszystkie istoty Nieba istoty światła pragną ci pomagać, ale szefem swego życia i swych myśli jesteś sam/a. Nastał czas by wymodelować własna drogę życia, by rozsiane przez Anastazję ziarna radosnych i szczęśliwych dążeń ożyły i zaczęły wzrastać, by przywrócić Ziemi jej pierwotny kwitnący wygląd.

Ojcze nasz istniejący wszędzie

My córki i synowie Twoi

Przez Ciebie stworzeni-

JESTEŚMY DOSKONALI.

Teraz pokażemy wszystkim

zdolności swoje

Niech ucieszą Cię Ojcze-

czyny nasze.

Ukochany Ojcze nasz.

Teraz każdy w jednej chwili może wejść do pierwotnego ogrodu Stwórcy tu na Ziemi i razem z Nim wspólnie

STWARZAĆ SWOJĄ NOWĄ RZECZYWISTOŚĆ.

Witaj Mateczko

Witaj Ziemio Mateczko Życia,

kwiatami umajona,

słońcem scałowana,

od Boga nam dana.

Przywieram swym sercem do chabrów błękitnych

I tulę swe ciało do ciebie

byś Ziemio Mateczko Jedyna

pamięć Wszechistnienia we mnie obudziła.

byś Życiem swym je uzdrowiła.

krew moja zatruta, myśli moje chore,

Matuś ma Jedyna otom ja dziecko twoje.

siłą Twoją ożywiona,

Matko ma jedyna

dusza ma zaklęta

budzi się do Życia.

Jam jest córką Boga Jedynego we mnie Istniejącego.

JAM JEST życie Ziemi żywej.... ,Jedynej prawdziwej.

Mateńko Moja tulę się do trawy twojej

a pieścisz stopy moje

Kwiaty, liście, rosa,

a ja stoję naga, bosa

ŻYCIEM ŻYWA

miłością Duszy szczęśliwa.

Mateńko ma Ziemio Żywa,

Bogiem prawdziwa

I ja budzę się do ŻYCIA

tu na progu Domu Rajskiego stanęłam

Istność wszechświatów wchłonęłam,

Boga zapragnęłam.

Duszą zaśpiewałam

i

ze szczęścia oniemiałam ...

zrozumiałam.

Życie tu na Ziemi ...Życiem jest prawdziwym

Boga istnieniem ŻYWYM.

Ojczulku najmilszy JAM JEST godna córka Twoja

Oto Życie moje,

W Tobie

Boga we mnie istniejącego,

Życie tworzącego.

Sobą Twą chwałę pomnożę

MOJE serce w Twoje włożę.

I ono ożyje, nowym rytmem zabije.

Boskie zjednoczenie w Duchu zaistnienie

Z - martwych obudzenie.

Iluzjie mirażu, Kapłanów obrazy, okultyzmu światy,

odkryte zostały

mocarstwo Kapłanów w pył się rozsypały

rządy ciemności

istnieć już przestały

ciemność obrazy zniszczenia stworzyło,

Ludzi w bio - roboty zamieniło

Z Bogiem walczyło.

Cały plan zniszczenia zła

światło rozświetliło

ciemność w ŚWIATŁO przemieniło.

Córki i Synowie Boga

godność boską odzyskują

Swoją Ziemię

Ojcowiznę Słowian

Raj na Ziemi razem ODBUDUJĄ.

Jak odnaleźć swoje miejsce na ziemi.

Do wszystkich, którzy czytali książki Anastazji

oraz do tych wszystkich, którzy jeszcze ich nie czytali

ale chcą naprawdę odmienić swoje życie.

Wokół Ciebie jest ziemia stęskniona za miłością, która czeka na zaistnienie w przestrzeni miłości, wszystko wokół czeka na wasze wizje, waszych siedlisk rodowych abyś miał/a swój raj na ziemi.

Lasy i jeziora, górskie strumyki, szumem wiatru na polach, żurawie na łące, wierzby przy drogach, przyzywają twą duszę.

Urzeczywistnij swoje marzenie.

Ziemia czeka na Ciebie, Niebo pragnie wspólnego Stwarzania.

 

 

 

 

Zapraszam, tych, którzy są gotowi do zmiany Życia,

do uwolnienia się od iluzji do zaistnienia w Nowej Erze.

Na zajęciach uzdrawianie ciała i duszy i relacji z najbliższymi.

Poznanie swojego kosmicznego pochodzenia

i wprowadzenie do Świadomości Nowej Ery.

Budowanie mostu ze starego świata

ku zaistnieniu w Nowym Świecie - Raju na Ziemi.

Tworzenie przestrzeni Miłości i wiele innych uzdrowień.

Przyjedź, aby urzeczywistnić swoje marzenie.